26.02.2018

Náklady na energie neustále rostou, což je jeden z důvodů situace, kdy jsou požadavky na vytápění budov i izolační vlastnosti konstrukcí stále striktnější.

22.01.2018

Není nic snazšího, než uklízet jen s použitím vody. Nemusíte vytáhnout paty z domu, abyste koupili drahý čisticí produkt plný chemie.

12.01.2018

Pokud stojíte před rozhodnutím, zda koupit byt ve vlastnictví osobním, nebo družstevním, podívejme se spolu, v čem spočívá rozdíl, tj. jaké jsou výhody či nevýhody těchto variant.

15.11.2017

Sprchový kout je součástí většiny českých koupelen. Není se čemu divit, je totiž praktický a oproti vaně nevyžaduje tolik prostoru. Jeho nesporným mínusem je však náročná údržba. Proto si nyní vyměníme několik tipů, díky kterým zvládnete tuto činnost snadno a rychle.

14.10.2017

Určitě jste o něm už slyšeli, v obchodě jste jej možná přehlédli, pokroucené oddenky spíše vypadají jako čarovná ingredience do kouzelnického lektvaru. A lahodný a spoustou výhod obdařený lektvar si z něj opravdu můžete vyrobit. Účinky zázvoru jsou více než pestré, prospěšné a dokonce i chutné.

08.10.2017

Jablka, která opadají ze stromu často končí bez využítí v kompostu. V lepším případě v pálence. Existuje však celá řada dalších možností, jak popadaná jablka využít. Z nezralých plodů si vyrobte šťávu do marmelády a z těch zralých třeba jablečný ocet. Poradíme vám, jak na to.

12.07.2017

Pokud nejste zrovna vyškolený realitní makléř, nejspíš nemovitosti moc často neprodáváte. Proto se Vám může hodit pár tipů čím začít, na co si dát pozor.

11.07.2017

Stěhování je činnost, která v nás vyvolává rozporuplné pocity. Na jednu stranu se těšíme na novou etapu svého života, tedy většinou, na druhou stranu se děsíme, jak musíme všechny potřebné věci a zařízení přestěhovat.

05.01.2015

Bleší populace je velmi nápadná a svým tvarem i způsobem života zvláštní skupinou hmyzu. Jsou malé, měří sotva několik milimetrů. Většinou jsou žlutě či hnědě zbarvené a dokáže znepříjemnit klidné chvíle v prožité domácnosti.