31.08.2017

Slunce svítí v létě, ale i v zimě. A i když se pak v zimě obvykle před jeho paprsky schovávat nemusíme a jsme spíše rádi, pokud nám svítí přímo do očí či na monitor při práci, potřebujeme nějakou formu stínění. Během léta bychom se pak bez stínících prvků zřejmě vůbec neobešli.

12.07.2017

Pokud stojíte před rozhodnutím, zda koupit byt ve vlastnictví osobním, nebo družstevním, podívejme se spolu, v čem spočívá rozdíl, tj. jaké jsou výhody či nevýhody těchto variant.

Pokud nejste zrovna vyškolený realitní makléř, nejspíš nemovitosti moc často neprodáváte. Proto se Vám může hodit pár tipů čím začít, na co si dát pozor.

11.07.2017

Stěhování je činnost, která v nás vyvolává rozporuplné pocity. Na jednu stranu se těšíme na novou etapu svého života, tedy většinou, na druhou stranu se děsíme, jak musíme všechny potřebné věci a zařízení přestěhovat.

10.07.2017

Není nic snazšího, než uklízet jen s použitím vody. Nemusíte vytáhnout paty z domu, abyste koupili drahý čisticí produkt plný chemie.

05.01.2015

Bleší populace je velmi nápadná a svým tvarem i způsobem života zvláštní skupinou hmyzu. Jsou malé, měří sotva několik milimetrů. Většinou jsou žlutě či hnědě zbarvené a dokáže znepříjemnit klidné chvíle v prožité domácnosti.